Moto Guzzi

logo_guzzi.gif EVROPSKÁ  LEGENDA

Vzrušující a smyslné motocykly s duší. Velmi moderní, velmi tradiční italský šarm z míst opředených legendami. Když Moto Guzzi vítězily na Tourist Trophy, Japonsko ještě motocykly neznalo. 

Motocykly Aprilia a Moto Guzzi představují exkluzivní evropské stroje s vysokou přidanou i nadčasovou hodnotou, které Vám i po mhoha letech budou dělat radost. 

Jsme autorizovanými dealery a výhradními zástupci v regionu motocyklů MOTO GUZZI. Zajišťujeme náhradní díly a servis. Disponujeme přímým napojením na servisní stránky výrobce a v kombinaci se zkušenostnmi a originální diagnostikou Vám můžeme nabídnout komplexní záruční a pozáruční péči o Váš motocykl. O kompletní nabídce sortimentu se informujte v naší prodejně. Samozřejmostí je zprostředkování leasingu přímo u nás. Můžeme Vám ihned nabídnout konkrétní leasingovou tabulku podle Vašich představ o počtu a velikosti splátek.

Pro fyzické osoby také splátkový prodej - u této varianty je motocykl ihned Váš a odpadá drahé havarijní pojištění.
Motocykly byly, jsou a budou naším hlavním programem a bude nám vždy potěšením se Vám, zákazníkům s láskou věnovat.


Podrobnosti o značce Moto Guzzi se můžete dozvědět na oficiálních stránkách firmy.

v7v7specialv7racer.png

V7 Sport

Jako důkaz kvality a trvalé hodnoty si u nás můžete prohlédnout Moto Guzzi V7 Sport z roku 1973.

Jde o poslední model s dvojitou kotoučovou brzdou, dovezený omšelý z Holandska. Stroj prošel kontrolou všech částí, ale pouze nový kabát v podobě laku a detailní seřízení bylo vše, co bylo potřeba udělat. 2000 km ujetých poté plně potvrzuje naše nadšení a prvotřídní vizitku italského výrobce i po tolika letech.

 
Image
 
Image

V9V9
 
< Předch.   Další >